ESHOP:

 

KONTAKTY:

T: 739 619 427

E:

 

Výroba firemního oblečení, firemních a školních uniforem a zakázková výroba oděvů a textilních doplňků

Vaši firmu budete nejlépe prezentovat právě vhodně zvoleným firemním oblečením!                   K sebevědomé komunikaci Vám nestačí pouze znalosti a přirozená inteligence, doslova nutností je vhodně zvolený a vkusný oděv.

Námi nabízené profesionální služby Vám přinesou jedinečnou image pro prezentaci Vaší značky, služeb či výrobků.

Naše služby zahrnují návrh vzhledu a celkového designu výrobků, včetně nezbytných doplňků. Designový návrh doplníme o vhodně navržené materiály a společně vytvoříme kvalitní firemní oblečení, nebo uniformy, ve kterých se Vy i Vaši zaměstnanci budete cítit dobře.
 
Z vaší strany není třeba žádných znalostí v oblasti módy a oděvů. Všechny tyto starosti přenecháte nám a společnými konzultacemi dotvoříme požadovaný firemní oděv / uniformu do konečné podoby. 

 

Společnost LOEBE je firma s téměř 10-ti  letou zkušeností v oblasti výroby a dodávek kvalitních oděvů pro ženy, muže i děti. 

V oblasti firemního odívání a uniforem se orientujeme výhradně na firemní klientelu a státní organizace.  Samostatnou kapitolou jsou potom zákazníci z řad škol a výroba školních uniforem. 

Sortiment nabízených firemních oděvů zahrnuje  standardně  pánská saka, vesty, kalhoty a dámské kostýmy. K tomu nabízíme nepřeberné množství doplňků - kabáty, košile, svetry, boty, klobouky, kravaty, šátky a další.  
 
Zakázky realizujeme jak v malých, tak i ve větších výrobních sériích, společně s našimi partnerskými dílnami. 

Firemní branding v podobě tisků, výšivek, etiket atd. je u nás samozřejmostí.